The MUDA Organization

500 dni... - Jakub Muda

Kup książkę
Kup książkę

NIEMOŻLIWE

Pewnego dnia w mojej głowie pojawiła się myśl, która następnie ewoluowała do planów wielkiej wyprawy. Aż 8000 kilometrów! Od Pacyfiku aż po Atlantyk. PIESZO. Od górzystej Kolumbii Brytyjskiej aż po mglistą Nową Fundlandię. To niemożliwe! - mówili ludzie. Mimo przeciwności losu wyruszyłem w samotną wyprawę bez pomocy jakiegokolwiek zespołu medycznego lub technicznego. Od samego początku czekało na mnie nie lada wyzwanie - przejście zimą przez wielkie góry. A to tylko pierwsza z wielu krain na mojej długiej drodze!

Książka opisuje moje przygody w formie dziennika z wyprawy, który starałem się pisać każdego dnia wędrówki. Przebieg moich zmagań ilustrują mapy i dziesiątki zdjęć. Każdy dzień obfituje w niespodzianki i spotkania z życzliwymi ludźmi.

Gotowi na przygodę? Podczas czytania książki zaczniecie planować podobną wyprawę! Może znajdziecie też inspirację na swoje 500 dni...!

AB BC MB NB NL NT NS NU ON PE QC SK YT

SZALONA PRZYGODA

Był piękny poranek 21 stycznia 2015 roku w Victorii w Kolumbii Brytyjskiej, gdy rozpoczęła się moja wyprawa. Symboliczne zanurzenie ręki w Pacyfiku i w drogę! Czekało na mnie przejście przez wszystkie 10 prowincji. Każda inna. Każda wyjątkowa. I każda dała mi w kość na swój sposób. Każda też zachwyciła i cieszyła oczy. Mróz, upał, wiatr, ulewa, susza, burza, grad, tornado i łosie. Było warto. Wschód słońca na prerii, wino nad jeziorem Okanagan, poker w parku prowincjonalnym, nocleg na jachcie. Tysiąc przygód!

Gościnność

Przed wyprawą ktoś powiedział mi, że ludzie będą mnie często zapraszać do siebie do domu. Odpowiedziałem: "Niemożliwe!". Byłem w błedzie. Już po kilku dniach wyprawy przekonałem się o gościnności napotkanych ludzi, a im dalej, tym więcej takich okazji się przytrafiło. Ciepłe łóżko, dobre jedzenie, a wieczorem czas na opowieści. Morskie opowieści, górskie legendy, piwo na prerii z kowbojskimi stories. Każdy miał swoją historię i każdy słuchał mojej opowieści o przebytych kilometrach. Były nawet historie z 2 Wojny Światowej!

DWA TOMY

TOM 1
772
strony
19
rozdziałów
95
panoram
TOM 2
???
strony
??
rozdziałów
??
panoram
Ciekawa, zabawna,
momentami wzruszająca

Darmowy fragment do pobrania

urywek rodziału 4 – "Przetrwać w górach"
Pobrano 130 razy z Google Drive

EBOOK DZIAŁA WSZĘDZIE

Książka dostępna jest w formacie PDF, który obsługiwany jest przez wszystkie typy urządzeń. Najwygodniej czytać jest na monitorze komputera lub na tablecie. Zdjęcia i tekst są wysokiej jakości, więc strony będą wyglądać dobrze nawet na telewizorze 4K!!! Polecam pobrać darmowy fragment i przetestować samemu!

UPOLUJ EBOOKA

O AUTORZE

JAKUB MUDA – chemik, podróżnik, web designer

Jakub Muda
CEO
Rozdział ??
Gdzieś w tomie 2
Rozdział 19
Jesienna udręka
Rozdział ??
Gdzieś w tomie 2
Rozdział 17
"Przygoda jak marzenie"
Rozdział ??
Gdzieś w tomie 2